Rejestracja na forum

Informacje związane z funkcjonowaniem naszych stron, uwagi dotyczące wortalu, propozycje zmian, pomysły itp.

Rejestracja na forum

Postautor: Vivi » 04 czerwca 2009, 09:43 - czw

Ze względu na coraz większą ilość rejestracji (oraz pisania postów) przez boty spamujące nastąpiła zmiana w rejestracji na naszym forum.

Wcześniej każdą rejestrację należało potwierdzić klikając w odpowiedni link w emailu a od wczoraj ja sam będę zatwierdzał nowe rejestracje użytkowników na forum. Taka sytuacja będzie trwać conajmniej przez kilka-kilkanaście dni
aż wprowadzę odpowiednie modyfikacje w celu uniknięcia rejestracji przez boty spamujące.

Podziękowania należą się Annie ( nick "Anna2" ) za niezwłoczne powiadomienie mnie, że 1 bot spamujący zamieścił ponad 20 postów w ciągu niecałej godziny.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik


Re: Rejestracja na forum

Postautor: Anna2 » 04 czerwca 2009, 11:01 - czw

To byl po prostu przypadek, ze pisalam wlasnego posta w tym samym czasie, i nagle boom, cos bardzo nieprzyjemnego wyrzucilo mnie z watku.

A z botami na forach to juz tak jest - nie konczaca sie walka aby sie ich pozbyc.

Wielki dzieki za trzymanie tego forum czystego i milego dla "normalnych" uzytkownikow. :)
Mam nalog instagramowy: http://instagram.com/twocatsinjapan#
Anna2
 
Posty: 103
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 09:20 - śr
Lokalizacja: Tochigi-ken


Wróć do O stronie

cron