Plany na przyszłość...

Informacje związane z funkcjonowaniem naszych stron, uwagi dotyczące wortalu, propozycje zmian, pomysły itp.

Plany na przyszłość...

Postautor: Vivi » 12 listopada 2004, 22:23 - pt

Powoli zaczynam rozplanowywać sobie kolejną wersję strony, chociaż jest to bardzo odległa perspektywa, to proszę Was o pomoc. Jestem bardzo ciekaw Waszych pomysłów: co zmienić, co dodać a co usunąć w kolejnej wersji strony. Wszystkie sugestie można umieszczać na forum lub wysyłając e-maila do mnie. Jedno jest pewne: kolejna wersja ma przynieść większe zmiany niż te które nastąpiły od powstania strony do dnia dzisiejszego! Jednak kiedy to nastąpi dokładnie na to pytanie nie mogę jeszcze odpowiedzieć, w pewnym stopniu zależy to od wszystkich odwiedzających stronę, na pewno nie wcześniej jak za kilka miesięcy. Nie oznacza to także, że nie nastąpią zmiany w obecnej wersji strony bo takowe będą się pojawiać.
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik


Postautor: shirokaze » 13 listopada 2004, 00:08 - sob

przede wszystkim do profilu dodałbym opcje numer gg (ewentualnie także aktualny status)
shirokaze
Straż Przyboczna
 
Posty: 809
Rejestracja: 03 października 2004, 11:44 - ndz
Lokalizacja: Forgotten Capital

Postautor: Merstzik » 13 listopada 2004, 06:04 - sob

hmmm...moze troche ukryc te banerki...przy czytaniu artykulow troszke rozkojarzaja (tu mruga tam mruga)...moge w nie klikac tylko blagam niech beda na osobnej podstronie :P.
Hmm...komentarze z news'ow tez bym wyrzucil...czesto jest tak, ze zamiast cos ciekawego wnosic wnosza tylko balagan i dezinformacje - wystarczy forum :)...i o ile sie nie myle to nikt chyba nie wysyla tych news'ow mailam znajmomym ~~...
coz by tu jeszcze nawtykac...:P
w sumie to ta stronka juz jest ladna. Moje wczesniejsze uwagi sa malo wazne bo pod wzgledem estetycznym stronka jest ok. Zreszta informacje tez sa ok - poza tym, ze w niektorych dzialach moznaby cos dopowiedziec.
nom to tyle...powodzenia ^^.


PS. Tak przy okazji...w dziale kraj niedziala pierwsza mapka w powiekszeniu :P.
bah...
Awatar użytkownika
Merstzik
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 lipca 2004, 05:18 - śr
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Hatamoto » 13 listopada 2004, 13:40 - sob

Możesz dodac wyszukiwarkę google czy wp.pl żeby od razu można było szukać z Twojej strony różnych rzeczy. Proponuję też zmienić kolorystykę na zupełnie inną (np. biały, niebieski, fioletowy czy jasno szary - konfigóracji jest wiele)
Gdy forma zewnętrzna stwarza możlwość, treść przyjdzie aby ją wypełnić
Awatar użytkownika
Hatamoto
Straż Przyboczna
 
Posty: 264
Rejestracja: 29 września 2004, 20:18 - śr
Lokalizacja: Dublin

Postautor: Merstzik » 13 listopada 2004, 17:12 - sob

hehe wyszukiwarke google na stronie = linki - www.google.com :P
ale wyszukiwarka, ktora przeszukuje zawartosc tej stronki. - kiedys mi tego brakowalo.
bah...
Awatar użytkownika
Merstzik
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 lipca 2004, 05:18 - śr
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Vivi » 14 listopada 2004, 13:43 - ndz

Merstzik pisze:PS. Tak przy okazji...w dziale kraj niedziala pierwsza mapka w powiekszeniu :P.


Już działa :) ale dzięki bo po prostu literówka w linku ;-)
Awatar użytkownika
Vivi
Admin
 
Posty: 440
Rejestracja: 27 lipca 2004, 15:44 - wt
Lokalizacja: Rybnik


Wróć do O stronie

cron